Polski English

UWAGA komunikat:

W związku z panującą epidemią w kraju nasze biuro rachunkowe umożliwia Klientom szybką oraz sprawną zdalną komunikację za pomocą dedykowanej aplikacji. Aplikacja umożliwia elektroniczny obieg dokumentów pomiędzy biurem i klientem, bez konieczności przekazywania papierowych dokumentów.  Dostęp do aplikacji następuje przez przeglądarkę internetową. Prezentacja narzędzia znajduje się tutaj 

Biuro rachunkowe GWARANT z Bielska-Białej to rzetelność, nowoczesność i fachowe podejście do każdego, nawet najbardziej skomplikowanego problemu ...

więcej

KALKULATOR
Usług księgowych

więcej

KALKULATOR
Kadry i płace

więcej

Nasi
Partnerzy

Flex Work Sp. z o.o.

"Nasze doświadczenie we współpracy z firmą Gwarant pokazuje, że to Partner godny zaufania. Rekomendujemy usługi Biura Rachunkowego Gwarant"

BELSE  Sp. z o.o.

"Pragniemy wyrazić uznanie dla biura rachunkowego Gwarant za długoletnią, profesjoanalną oraz solidną obsługę księgową naszej spółki. Pracownicy biura odznaczają się wysoką kulturą osobistą, profesjonalizmem i rzetelnością."

SPETECH Sp. z o.o.

"Z przyjemnością rekomendujemy usługi świadczone przez biuro rachunkowe Gwarant, które prowadzi nasze księgi rachunkowe od ponad 18 lat w sposób rzetelny, zawsze zgodnie z aktualnymi przepisami prawa, co potwierdzają przeprowadzane w naszej spółce coroczne audyty biegłego rewidenta oraz kontrole podatkowe."

Aesseal Polska Sp. z o.o.

"AESSEAL Polska korzysta z usług firmy Gwarant od początku swej działalności rozpoczętej w Polsce w 2005 roku. Gwarant zapewnia nam sprawną i rzetelną obsługę księgową wraz ze wsparciem w nadążaniu za zmieniającymi się przepisami. Polecam."

S-labs Sp. z o.o.

“Working with Gwarant is pure joy! The team is exceptionally professional, our accountant acts in no time, and we can always rely on her.

We whole-heartedly recommend the office!”

SFG Holding s.r.o.

"Based on our long-year pending cooperation - professional, reliable and willing partner."