Zespół

Biuro rachunkowe GWARANT

to doświadczenie, rzetelność i usługi świadczone na najwyższym światowym i europejskim poziomie. Zajmujemy się kompleksową obsługą wszystkich podmiotów prawnych wszędzie tam, gdzie potrzebny jest wyjątkowy profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

Nasi pracownicy są doświadczeni i wysoko wykształceni, pracują z zachowaniem najwyższych europejskich i światowych standardów, bo wykonywane obowiązki to dla nich coś więcej niż praca. To pasja i powołanie, które skutkuje wzorowo wykonanymi zdaniami i zadowoleniem klienta.

Działamy nie tylko na terenie województwa śląskiego. Nasze biuro rachunkowe czeka na klientów także z Oświęcimia w województwie małopolskim, czy Jastrzębia Zdroju w Górnym Śląsku.

Nie czekaj! Zespół naszych specjalistów rachunkowością w Twojej firmie może zająć się już dziś. Im szybciej powierzysz nam swoje rachunki, tym prędzej uzyskasz spokój, a my sprawimy, że wszystkie rozliczenia będą zrobione profesjonalnie i terminowo.

Renata Gruszka - właścicielka biura rachunkowo - podatkowego i kancelarii audytorskiej GWARANT, tytuł magistra ekonomii zdobyła na wydziale zarządzania, specjalność rachunkowość podczas studiów na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Ponadto jest absolwentką studiów podyplomowych z zakresu podatków w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, wydział zamiejscowy w Chorzowie. Obecnie uczestnik seminarium doktoranckiego w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej z zakresu nauk o zarządzaniu. Systematycznie gromadzone doświadczenie zawodowe popiera zdobywaniem kolejnych uprawnień, tj.: biegłego rewidenta - wpisana pod numerem 11956 oraz biegłego sądowego Sądu Okręgowego w Bielsku-Białej z zakresu podatki, rachunkowość, finanse przedsiębiorstw - numer uprawnień A-01420/7/11.

 

gwarant