O nas

Nasze biura to rzetelność, nowoczesność i fachowe podejście do każdego, nawet najbardziej skomplikowanego problemu. Naszą dewizą jest partnerstwo w interesach, a priorytetem – sukces klienta. Nasi klienci to docenili, czego dowodem są referencje.

Zespół

Phd, CEO, Biegły rewident dr Renata Gruszka rgruszka@biuro-gwarant.pl+48 609 128 049
Księgowa Katarzyna Rzeszowska krzeszowska@biuro-gwarant.pl+48 504 424 731
Księgowa Magdalena Chrapek mchrapek@biuro-gwarant.pl+48 504 424 731
Pracownik administracyjno-biurowy, asystent ds.księgowości Angelika Gruszka agruszka@biuro-gwarant.pl
Księgowa Monika Szypelt mszypelt@biuro-gwarant.pl+48 504 424 731
Pracownik administracyjno-biurowy, asystent ds.księgowości, asystent ds.kadrowo-płacowych Magdalena Foltyn mfoltyn@biuro-gwarant.pl+48 798 847 056
Specjalista ds. kadr i płac Marzena Bem kadry@biuro-gwarant.pl+48 690 269 135

Finanse i księgowość

GWARANT FINANSE I KSIĘGOWOŚĆ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa to licencjonowane biuro rachunkowe i podatkowe, które świadczy usługi księgowe, podatkowe i kadrowo – płacowe na podstawie certyfikatu nr 17563/00 wydanego przez Ministra Finansów.

Audyt Biegłego Rewidenta

KANCELARIA BIEGŁEGO REWIDENTA GWARANT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to podmiot wpisany na listę KIBR podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod nr 3885, który świadczy usługi rewizji finansowej, doradztwa podatkowego i inne należące do kompetencji biegłego rewidenta.

Oba podmioty kontynuują działalność i tradycje podmiotu Biuro Rachunkowe i Podatkowe, Kancelaria Biegłego Rewidenta Gwarant Renata Gruszka, które rozpoczęło działalność w roku 2000.

Nasi Klienci

  • Beskidzki Hurt Towarowy w Bielsku-Białej
  • EVIMED w Bielsku-Białej
  • Flex Work Sp. z o.o. w Bielsku-Białej
  • Kancelaria Radcy Prawnego w Bielsku-Białej
  • Kumman w Bielsku-Białej
  • LN Steel Polska Sp. z o.o. w Bielsku-Białej

Materiały do pobrania

Przydatne w praktyce wzorce formularzy

Sześć powodów stosowania outsourcingu

  • Redukcja i lepsza kontrola kosztów bezpośrednich
  • Koncentracja na działalności podstawowej
  • Dostęp do najlepszych i najnowszych rozwiązań
  • Przeznaczenie uwolnionych zasobów do innych celów
  • Niedostępność zasobów wewnątrz firmy
  • Podział ryzyka z usługodawcą

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania – napisz do nas, a my pomożemy Ci z rozwiązaniem każdego problemu.